KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6881477
nr 688 1477
Blandteknik
Signerad M Östlund, -1924, Hus, 45x35
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 mars 2011
kl 17:31:48
28/3 17:26:36
Lis Husberg (f. 1920)